Обмін і повернення
Обмін та повернення товару неналежної якості проводиться протягом 14-ти днів за умови збереження його товарного вигляду та упаковки (за виключенням дефектів або пошкоджень не з вини покупця). У такому випадку вартість послуг доставки сплачує продавець.
Покупець має право на повне відшкодування вартості товару (станом на момент здійснення покупки) або обміну на аналогічний чи інший товар.
У випадку відшкодування вартості товару повернення коштів відбувається протягом 1-2 роб. днів з моменту отримання відправлення продавцем.
У випадку обміну на інший товар відбувається доплата з боку покупця, або повернення різниці вартості з боку продавця.

Обмін та повернення товару належної якості проводиться протягом 14-ти днів за умови збереження його товарного вигляду та упаковки. У такому випадку вартість послуг доставки сплачує покупець.

Після здійснення відправки покупець повинен ОБОВ'ЯЗКОВО надати менеджеру № ТТН, щоб продавець мав можливість відстежити відправлення та дату доставки.

ВАЖЛИВО: для уникнення пошкодження продукції при транспортуванні службою доставки ОБОВ'ЯЗКОВО відправляйте товар у належно запакованому вигляді або в якому здійснювалась відправка зі сторони продавця.

При порушенні умов обміну та повернення продукції - продавець лишає за собою право відмовити у здійсненні обміну\повернення виробу належної, або неналежної якості.