INDIVIDUAL - це не лише функція.
Це продукт дизайну у поєднанні з практичністю та якістю. Це екологічно чисті матеріали та природні текстури. Це бренд, який створений для тих, хто цінує досконалість і естетику.
Ті речі, якими ви користуєтесь щодня, повинні приносити задоволення.
Наші продукти вже стали улюбленими для сотень користувачів.
Висока якість і практичність дивує людей щоразу.
Спробуйте і переконайтесь!
Ідея створення виникла абсолютно випадково. Почну з самого початку.

Я дизайнер інтер'єрів. У якийсь момент мене виснажили рутинні проекти і почав цікавити предметний дизайн. Тоді я вирішив спробувати створювати меблі.

Ввечері 29-го березня 2018-го року мій друг надіслав мені відео, на якому обробляли фанеру для меблів, гнули, клеїли і т.д. Під час перегляду в око мені втрапило зображення справа, там де YouTube показує рекомендовані відео. На зображенні була річ з крутою текстурою. Я відтворив відео і побачив як зі старих клеєних піддонів виточують стопки для алкоголю з дивовижними текстурами.
Я постійно працював за комп'ютером, часто пив каву або чай і мені захотілось таку круту чашку з дерева. Я завжди любив особливі речі, користування якими приносить задоволення, тому почав шукати. Те що я знайшов було незграбних форм, неправильних пропорцій і виглядало неестетично.

Саме тут виник той імпульс з якого все і почалось.

У мене в голові вже була форма, були зображення. Залишилось лише відтворити це все фізично. Але не це було основною проблемою.
Основною проблемою було те, що звичайний посуд з дерева непридатний для щоденного використання. У ньому не можна заварити каву, він швидко втрачає свій вигляд, догляд за таким посудом - це танці з бубнами. Тут я зрозумів, чому ніде не зустрічав його раніше.
Посуд, який створював я, повинен бути екологічно чистим, практичним, довговічним, виготовленим з цільного шматка дерева, без жодних склейок і без некомфортних обмежень чи догляду.

На пошуки матеріалів, варіантів, тестів я витратив майже рік. І ще практично стільки ж для розробки обладнання і технологій виробництва. Скільки разів опускались руки. Скільки відмов я отримав. Скільки спалив нервових клітин.
Все довелось вивчати самому, бо аналогів за тими характеристиками, які я хотів отримати, просто не було. Всі ці проблеми позаду і це дуже довга історія, яку можна писати окремо. Важливо те, що результату було досягнуто.

Окремої уваги заслуговує візуальна частина бренду та упаковки, які ми також виготовляємо самостійно, це теж ручна робота. Все це я створював паралельно із продуктом. Одне знаю точно - мені дуже пощастило, що я дизайнер і маю певні професійні навики, смак (як мені здається) та руки з правильного місця. Це дало мені змогу все намалювати, спроектувати і втілити власноруч у такому вигляді, як я це задумав.

Рідко буває, що я повністю задоволений своєю роботою. Завжди хочеться щось трохи змінити, додати, зробити ще краще. Але у цьому випадку цих відчуттів мінімум. Є відчуття того, що все на своїх місцях, що все є так, як і має бути. Підтвердженням цього є наші покупці, для яких продукти бренду INDIVIDUAL давно стали улюбленими. І це не просто слова, які ми вирішили тут написати. Це повторні покупки і листи у соцмережах через півроку-рік з враженнями, якими люди вирішили поділитись і просто подякувати. Це велике задоволення - робити щось дійсно якісне. Те, що приносить людям задоволення і додає трохи більше естетики до кожного дня.

Попереду ще багато цікавого. Стежте за нашими соцмережами та оточуйте себе естетичними речами!